FunFon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunFon

Форум за убиване на свободното време
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 MNOGO LAiNA

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
station
Admin
Admin
station


Брой мнения : 224
Age : 35
Location : Stara Zagora\Bourgas
Registration date : 19.03.2008

MNOGO LAiNA Empty
ПисанеЗаглавие: MNOGO LAiNA   MNOGO LAiNA Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 1:57 am

Появиха се Принцеси и тук във форума,затова минавам потребител,щото първоначалния замисъл на форума стана прекалено далеч от това което е сега,предпочитам да не участвам в този Чат РУМ.Айде да заповядат Префърцинените П.....А и надутите О....Е....
Върнете се в началото Go down
bladerunner
Модератор
Модератор
bladerunner


Брой мнения : 730
Location : с. Стърчипишково
Registration date : 16.01.2009

MNOGO LAiNA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MNOGO LAiNA   MNOGO LAiNA Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 4:36 pm

station написа:
Появиха се Принцеси и тук във форума,затова минавам потребител,щото първоначалния замисъл на форума стана прекалено далеч от това което е сега,предпочитам да не участвам в този Чат РУМ.Айде да заповядат Префърцинените П.....А и надутите О....Е....

?? Какво иска да кажеш с това ???? Целта на форума я пише в горния десен ъгъл и аз не виждам тук кой се държи като принцеса?
Върнете се в началото Go down
ruhl
Admin
Admin
ruhl


Брой мнения : 798
Age : 36
Location : In Max
Registration date : 18.03.2008

MNOGO LAiNA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MNOGO LAiNA   MNOGO LAiNA Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:11 pm

bladerunner написа:
station написа:
Появиха се Принцеси и тук във форума,затова минавам потребител,щото първоначалния замисъл на форума стана прекалено далеч от това което е сега,предпочитам да не участвам в този Чат РУМ.Айде да заповядат Префърцинените П.....А и надутите О....Е....

?? Какво иска да кажеш с това ???? Целта на форума я пише в горния десен ъгъл и аз не виждам тук кой се държи като принцеса?
Sad Sad Айде успокойте се всички,нали става...??? ДА си го караме весели и щастливо rendeer
Върнете се в началото Go down
http://www.tallbox.org
bladerunner
Модератор
Модератор
bladerunner


Брой мнения : 730
Location : с. Стърчипишково
Registration date : 16.01.2009

MNOGO LAiNA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MNOGO LAiNA   MNOGO LAiNA Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:15 pm

ruhl написа:
bladerunner написа:
station написа:
Появиха се Принцеси и тук във форума,затова минавам потребител,щото първоначалния замисъл на форума стана прекалено далеч от това което е сега,предпочитам да не участвам в този Чат РУМ.Айде да заповядат Префърцинените П.....А и надутите О....Е....

?? Какво иска да кажеш с това ???? Целта на форума я пише в горния десен ъгъл и аз не виждам тук кой се държи като принцеса?
Sad Sad Айде успокойте се всички,нали става...??? ДА си го караме весели и щастливо rendeer

Спокойни сме ... аз ми е интересно какво иска да каже с тази тема .... Question Какво е станало , пък и в край на сметка всеки ако му е приятно може да си влиза тука за по 10 мин на ден. Tова място е така направено , че дава почти пълна свобода да се изразява и да споделя разни неща. Не знам какво пу е прищракало пак на Стоян ?
Върнете се в началото Go down
ruhl
Admin
Admin
ruhl


Брой мнения : 798
Age : 36
Location : In Max
Registration date : 18.03.2008

MNOGO LAiNA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MNOGO LAiNA   MNOGO LAiNA Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:43 pm

И аз не знам,честно да ти кажа.
Върнете се в началото Go down
http://www.tallbox.org
ruhl
Admin
Admin
ruhl


Брой мнения : 798
Age : 36
Location : In Max
Registration date : 18.03.2008

MNOGO LAiNA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MNOGO LAiNA   MNOGO LAiNA Icon_minitimeПон Авг 03, 2009 10:37 am

Такааа,да възродя благозвучната тема:Контузен с трудова злополука-тъпия ми личен лекар да вземе да напише битова злополука.Е кажете ми това не е ли идиотщина,писна ми-ще го съдя за немърливост.След 2 дни подавам жалба с/у тоя идиот,щото вече всичко в тъпата държава прекрачи границите.Още 1 път казвам писна ми,здраве и живот от другата година си вдигам чукалата от шибаната държава-даже и името ще пробвам да си сменя и никога повече няма да кажа,че съм българин или квото и да било свързано с шибаната държава.
ПС:Не че като го написах това ще ми олекне и проблемите ще отминат,но поне да ви информирам,за да знаете в к'ва глупост живеем!
Върнете се в началото Go down
http://www.tallbox.org
Sponsored content





MNOGO LAiNA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MNOGO LAiNA   MNOGO LAiNA Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
MNOGO LAiNA
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FunFon :: Дневник на потребителя-
Идете на: